• Головна
  • Аудитори фіскальної служби викрили декілька фактів торгівлі алкоголєм без ліцензії
14:15, 26 жовтня 2017 р.

Аудитори фіскальної служби викрили декілька фактів торгівлі алкоголєм без ліцензії

Аудитори фіскальної служби викрили декілька фактів торгівлі алкоголєм без ліцензії, фото-1

У вересні поточного року податкові ревізори фіскального відомства, за наслідками моніторингу виторгів господарських об’єктів ресторанного бізнесу, продовжили фактичні перевірки херсонських рестораторів вже не на курортному узбережжі, а у місті Херсоні та області.

Так, під час проведених заходів встановлено 8 фактів здійснення реалізації алкогольних напоїв без придбання відповідних ліцензій, порушники сплатять до бюджету майже 200 тис. грн. штрафних санкцій.До уваги аудиторів-фіскалів потрапив і власник магазину з кафетерієм, який «забув» придбати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та жодного разу не застосовував реєстратор розрахункових операцій. Такі порушення обійдуться підприємцю у 48 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій та притягнення до адміністративної відповідальності за статтями 155 пр. 1, та 164 КУпАП.

Перевірку «не пройшли» ще два кафе та один магазин – власники яких 3 підприємця також не придбали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та здійснювали свою діяльність без застосування реєстраторів розрахункових операцій. Їм доведеться віддати до бюджету від 17 тис. грн. до 32,3 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій, а ще підприємців буде притягнено до адміністративної відповідальності за статтями 155 пр.1, 164 КУпАП.

Важливо: Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, тільки за наявності у них ліцензій.Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані касові апарати з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або використовувати книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок у випадках, передбачених чинним законодавством.

#Херсон #Херсонщина #алкоголь #фіскали #ДФС #аудитори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...