
11:26, 24 жовтня 2017 р.
На Херсонщині грабіжник пенсіонерки засуджений на 5 років позбавлення волі

Злочин стався у Голопристанському районі у квітні цього року. Вночі нетверезий чоловік вибив двері будинку 78-річної жінки, яка жила самотньо. Зловмисник відштовхнув господарку, погрожував їй фізичною розправою та обшукував кімнати. Здобиччю грабіжника стали срібний ланцюжок, мобільний телефон і два килими.
Працівники поліції затримали зловмисника, яким виявився 39-річний чоловік, раніше судимий за грабіж та розбій. Речі пенсіонерки він продав, а виручені за них гроші витратив.Було відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України "Грабіж".
Згідно з вироком Голопристанського районного суду чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема