• Головна
  • Голові ОСББ "Комкова-90" озвучили вимоги по приведенню жилого двору у належний стан
20:38, 23 жовтня 2017 р.

Голові ОСББ "Комкова-90" озвучили вимоги по приведенню жилого двору у належний стан

Голові ОСББ "Комкова-90" озвучили вимоги по приведенню жилого двору у належний стан, фото-1

Спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона здійснено перевірку санітарного стану прибудинкових територій житлових будинків розташованих в районі Житлоселища. В ході перевірки територій прилеглих до житлових будинків за адресами: вул. Стрітенська (Рози Люксембург), 7, 11; вул. Арктична, 3,7; вул. Робоча, 76-а, 78-а, 80-а; вул. Мала Садова (Володимирова), 18-а, вул. Комкова, 78, 80, 90 (ОСББ «Комкова-90») та цілодобова автостоянка вул.

Комкова, 92-а зафіксовано незадовільний санітарний стан прибудинкових та прилеглих територій, а саме не проведені заходи з підмітання опалого листя, випадкове сміття, відсутній підбір ТПВ на контейнерних майданчиках тощо. За результатами перевірки директору ТОВ «Україна», голові ОСББ «Комкова-90» надано приписи щодо усунення порушень вимог «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні».

У разі невиконання вимог припису порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 152 КУпАП.

#ОСББ #Інспекція #благоустрій #стан #санітарний #вимоги #прибирання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...