• Головна
  • Херсонська школа №50 отримала ім’я Романа Набєгова
16:33, 23 жовтня 2017 р.

Херсонська школа №50 отримала ім’я Романа Набєгова

Херсонська школа №50 отримала ім’я Романа Набєгова, фото-1

Сьогодні Херсонська загальноосвітня школа I–III ступенів №50 отримала ім’я Романа Набєгова – Героя, який загинув в Іловайській трагедії у 2014 році. За це проголосували депутати під час пленарного засідання сесії Херсонської міської ради.

29 серпня випускник цієї школи Роман Набєгов загинув під час прориву із оточення під містом Іловайськ Донецької області. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

24 квітня 2017 року Оксана Д’якова (депутат Херсонської міської ради) подала звернення про присвоєння імені Романа школі, яку він закінчив. Після проведення процедури громадських слухань та низки інших заходів 22 вересня 2017 року було подано проект рішення про присвоєння імені Героя школі. Відтепер ім’я Романа буде закарбовано в історії міста, а його подвиг буде нагадувати всім про мужність випускника 50-ї школи.

В день відкриття меморіальної дошки Роману Набєгову в листопаді 2015 року після свого виступу у Херсоні квіти на знак вшанування пам’яті і поваги привіз відомий український письменник Сергій Жадан.

Текст і фото: Євгенія Вірлич

#Херсон #Набєгов #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...