• Головна
  • Продовжено дослідження туристичних можливостей о. Козацький
20:00, 21 жовтня 2017 р.

Продовжено дослідження туристичних можливостей о. Козацький

Продовжено дослідження туристичних можливостей о. Козацький, фото-1

З метою ефективного використання рекреаційно-туристичних можливостей територій національного парку, віднесених до зони регульованої рекреації, зокрема острова Козацький, який розташований на р. Дніпро поблизу міста Нова Каховка в районі Каховської ГЕС, відділом рекреації національного парку спільно з працівниками Козацького природоохоронного науково-дослідного відділення досліджено територію острова та прилеглих Дніпровських плавнів для створення належних умов відпочинку.

Визначено місця розміщення майбутніх наметових стоянок для туристів, відпочиваючих в мальовничих куточках національного природного парку.За осінньо-зимовий період планується облаштувати ці місця відповідними інформаційними знаками, стендами із зазначенням умов перебування та правил користування природоохоронними територіями, Стоянки будуть обладнані елементами благоустрою та санітарії, зокрема столиками, навісами, місцями для розведення багаття, утилізації побутових відходів, туалетами тощо. Для облаштування використовуватимуться природні матеріали.

Окрім цього здійснено пошук цікавих, привабливих для туристів природних об'єктів в “Дніпровській гілеї” – лісових заростях дикої природи острова, які планується включити для відвідування та ознайомлення туристів під час проходження облаштованими туристичними маршрутами та екологічними стежками.Незабаром на сайті парку буде розміщено картосхему території острова Козацький та прилеглих Дніпровських плавнів із зазначеними місцями наметових стоянок, цікавими природними об'єктами, їхнім коротким описом для ознайомлення туристів.

#Козацький #Херсонщина #єкологія #туризм #природа #туристичні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...