• Головна
  • Соціально захищених жителів Херсонщини побільшало
09:27, 20 жовтня 2017 р.

Соціально захищених жителів Херсонщини побільшало

Соціально захищених жителів Херсонщини побільшало, фото-1

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Головного управління ДФС у Херсонській області залишається легалізація трудової зайнятості. Аби всі громадяни на Херсонщині були соціально захищеними, а бюджети територіальних громад не втрачали кошти від прихованих доходів, фахівці відомства постійно проводять системну роз’яснювальну роботу, контрольно-перевірочні заходи та беруть участь у роботі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці в кожному районі нашого регіону.

З початку року за підсумками проведеного комплексу заходів в області встановлено 8925 осіб, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Додатково до бюджету надійшло понад 6 млн. грн. податків і зборів.

До державної реєстрації залучено 2181 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації фізичної особи-підприємця. Як результат – бюджет додатково отримав 1,3 млн. грн. податків і зборів. Також, проведено 18 перевірок щодо дотримання норм чинного законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати. За їх результатами донараховано 8,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені. До бюджету вже надійшло 0,7 млн. гривень.

#Херсонщина #фіскали #соцзахист #дфс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...