• Головна
  • На Херсонщині виявили підпільного «тютюнового магната»
07:31, 20 жовтня 2017 р.

На Херсонщині виявили підпільного «тютюнового магната»

На Херсонщині виявили підпільного «тютюнового магната», фото-1

Нещодавно працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області за участю співробітників Управління СБУ у Херсонській області припинили незаконне масове вирощування та переробку тютюну. 

В ході проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів») та ч. 1 ст. 388 («Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації») Кримінального кодексу України оперативники встановили групу осіб, які на території однієї з ферм Херсонської області вирощували різні види тютюну. Площа земельної ділянки під посівами тютюну займала понад 40 га. Весь процес виробництва здійснювався без наявності дозвільних документів. Господарські операції в податковій та бухгалтерській звітності не відображалися.

На Херсонщині виявили підпільного «тютюнового магната», фото-2

До того ж, під час процесу вирощування та переробки тютюну використовувалась праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів.

У подальшому спритні ділки переробляли вирощений тютюн і збували підпільним фабрикантам, які виготовляли фальсифіковані сигарети під виглядом відомих торгівельних брендів. Замовникам сировину тютюну доставляли за допомогою кур’єрських служб.

За результатами проведених заходів підпільне виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 10,2 тонни тютюнової продукції орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. грн., промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини, орієнтованою вартість 1,2 млн. грн., чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів.

Досудове слідство по кримінальному провадженню здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

#тютюн #нелегальний #Херсонщина #поліція #дфс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...