• Головна
  • У херсонських вишах майже вчетверо збільшилася кількість абітурієнтів з Криму
16:49, 19 жовтня 2017 р.

У херсонських вишах майже вчетверо збільшилася кількість абітурієнтів з Криму

У херсонських вишах майже вчетверо збільшилася кількість абітурієнтів з Криму, фото-1

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» активно бере участь у реалізації державної програми з надання української освіти для жителів тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

За сприяння фонду було проведено низку заходів з її реалізації у нашій області.

Так, на початку вступної кампанії до українських вишів 18 травня на радіо Херсон-FM проведено Прямий ефір з генеральним директором Фонд у «Відкрита політика » Іриною Ждановою.

На обласному телебаченні на всіх ефірних телеканах «Скіфія», «Херсон плюс», «Твій плюс», «ВТВ+» з 19 по 31 травня по 4-6 разів на день здійснювалася трансляція відеороликів «ЗНО-2017 спрощена процедура для випускників з Криму».

Протягом червня -липня постери за макетом наданим ГО «Фонд «Відкрита політика» - «Вступ 2017 для молоді з Криму» з інформацією про гарячу лінію в м. Херсоні було в иготовлен о 10 інформаційн их постерів , розміщених в м.Херсоні та 5- ти районах області: Новотроїцькому, Чаплинському, Каланчацькому, Генічеському та Скадовському , які прилеглі до тимчасово окупованого Криму.

Також 2 2 червня за макетом наданим ГО «Фонд «Відкрита політика» - «Вступ 2017 для молоді з Криму» з інформацією про гарячу лінію в м. Херсоні виготовлено 200 інформаційних листівок та розміщено в міжміському транспорті, що курсував у напрямку до АР Крим.

Інформаційні матеріали надані Фондом «Відкрита політика»: інфографіка, відеоролик «Умови вступу до ВНЗ та ПТУ для абітурієнтів з непідконтрольних Україні районів Донбасу та Криму» було розміщено в травні під час проведення вступної кампанії на офіційних веб-сайті обласної державної адміністрації та каналі в мережі «Ютуб». Їх також було розповсюджено в районах області на сайтах райдержадміністрацій та серед ЗМІ.

Така потужна вступна кампанія принесла свої плоди. Так протягом цього року до вишів області звернулося 761 особа з Криму.

Через освітні центри «Крим-Україна» до херсонських вишів цього року вступило 64 особи. Всього по області 71, проти 19 осіб минулого року.

У загальноосвітніх навчальних закладах області за екстернатною формою навчання 298 осіб з Криму отримали документи про освіту державного зразка, у т.ч. 212 атестатів про повну та 86 про базову загальну середню освіту.

Всього наразі у Херсонській області навчається 168 осіб з АР Крим проти 91 у 2016 році.

#Крим #абітурієнти #Херсон #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...