• Головна
  • У Херсонському художньому музеї відкривається нова виставка
18:18, 18 жовтня 2017 р.

У Херсонському художньому музеї відкривається нова виставка

У Херсонському художньому музеї відкривається нова виставка, фото-1

20 жовтня о 14:00 відкривається виставка-ретроспектива творів відомого херсонського художника Лазаря Штирмера, присвячена 95 -річчю від дня народження митця, який вже пішов з життя. Його ім’я асоціюється з історією створення Херсонської обласної організації Спілки художників України та культурним розвитком краю другої половини ХХ ст.

Герої Штирмера — ткалі і спортсмени, люди мистецтва і прості робітники, колгоспники і студенти — дуже різні за покликанням та життєвим досвідом. Художник створює низку портретів, в яких прагне виявити найбільш характерні риси своїх моделей.

Численні натюрморти представляють композиції, що побудовані з предметів повсякденного життя, позбавлених особистого емоційного забарвлення. Кожний предмет художник вимальовує підкреслено матеріально, значимо, об’єктивно.

У пейзажному жанрі Штирмер обирає епічні, панорамні мотиви, які трактує узагальнено: високе небо, безкрає море, величний ліс. Багато пейзажів доповнені жанровими елементами. Сьогодні полотна Лазаря Штирмера сприймаються як художній документ своєї епохи.

#Херсон #виставка #музей #художній
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...