• Головна
  • В Олешківській школі відбулося відкриття виставки
09:00, 18 жовтня 2017 р.

В Олешківській школі відбулося відкриття виставки

В Олешківській школі відбулося відкриття виставки, фото-1

17 жовтня за запрошенням Олешківської спеціалізованої школи № 2 представники виконавчого комітету Олешківської міської ради та секретар Олешківської міської ради Чурсін Д.І. відвідали відкриття виставки «МОЄ МІСЦЕ», яка працює в школі № 2, повідомляє прес-служба міськради.

В Олешківській школі відбулося відкриття виставки, фото-2

Екскурсоводами на цій виставці працюють учні 8-10 класів, які розповідають вісімнадцять особистих історій людей, що були вимушені переїхати з Криму, Донецьку та Луганську, у зв’язку з анексією та антитерористичною операцією. Це Історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи протягом всіх чотирьох хвиль переселення в Києві, Хмельницькому і населених пунктах прифронтової зони. Це Історія представника кримськотатарського народу, якому на 5 років заборонено в’їзд на територію Криму та РФ - Рефата Чубарова.

В Олешківській школі відбулося відкриття виставки, фото-3

«Велика вдячність дітям-екскурсоводам за проведену роботу, адже відкриття пройшло емоційно, інтерактивно та пізнавально, а тема виставки дуже актуальна»- зазначив Чурсін Д.І.

До речі, виставка вже відвідала Київ, Чернівці, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Чугуїв, Братське, Первомайськ.

Виставка триватиме до 31 жовтня з 8.00 до 15.00 години в актовій залі Олешківської спеціалізованої школи № 2. Запрошуються всі бажаючі.

#Олешки #школа #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...