• Головна
  • Рятувальники Херсона навчають населення діям в надзвичайних ситуаціях
07:29, 18 жовтня 2017 р.

Рятувальники Херсона навчають населення діям в надзвичайних ситуаціях

Рятувальники Херсона навчають населення діям в надзвичайних ситуаціях, фото-1

17 жовтня в ТОВ «Центр Херсон» робочий день почався незвично. До його співробітників завітали представники Служби порятунку «101» Херсонської області. Їх візит передбачав навчання людей діям в надзвичайних подіях і ситуаціях. Адже як на роботі, так і вдома можуть виникати різні нестандартні обставини, до вирішення яких слід бути підготовленим не тільки теоретично, а й практично.

Спершу перед учасниками зу стрічі виступив заступник начальника Суворовського районного відділу Головного управління ДСНС України у Херсонській області підполковник служби цивільного захисту Ненько Юрій. Його інформація містила поради як не припускатися помилок у поведінці і не допускати загорянь. У своєму виступі представник рятувальної служби охарактеризував причини, з яких трапляються пожежі, основною назвав – необережне поводження з вогнем. Та якщо пожежа вже сталася, треба вміти грамотно користуватися вогнегасником.

Рятувальники дохідливо і зрозуміло розповіли як правильно тримати вуглекислотний чи порошковий вогнегасник, у яких випадках можна їх використовувати і як, що важливо, у ході ліквідації пожежі не наражати на небезпеку себе. Він застеріг працівників автосалону від необачних вчинків. Бо кинутий недопалок, не загашене кострище, гра дітей із сірниками – призводять до травмування і завдають нищівної шкоди довкіллю. Крім цього, не забув нагадати про уважність і пильність у випадках виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. І, якщо, приміром, на роботі помітили нічийний пакет, то його не слід чіпати, а відразу телефонувати до служб екстреного виклику «101» чи «102».

У свою чергу слухачі цікавилися на скільки часто доводиться виїжджати пожежно-рятувальним підрозділам на займання в автомобілях; якщо сталася пожежа, що в першу чергу робити – гасити пожежу чи евакуювати людей з машини тощо. На всі поставлені запитання присутні отримали вичерпні відповіді.

Рятувальники Херсона навчають населення діям в надзвичайних ситуаціях, фото-2

Враховуючи специфіку діяльності автосалону, можна передбачити, що випадки як фізичного, так і психологічного стану у покупців можуть бути непередбачуваними. До цього слід бути готовим і, не панікуючи, опанувати себе та надати домедичну допомогу, за необхідності – колезі і собі також. Для навчання цій науці продовжив спілкування працівник медичної служби. Як фахівець своєї справи він доніс інформацію про можливі випадки втрати свідомості, види кровотечі, переломів та іншого, та як у таких ситуаціях допомогти людині до приїзду швидкої допомоги.

#дснс #навчання #Херсон #рятувальники
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...