Нова книга про Херсонщину: Історія й сучасність Чорнобаївки

Нова книга про Херсонщину: Історія й сучасність Чорнобаївки, фото-1
З малих історій сіл і містечок складається велика історія нашої Батьківщини, але часто бракує матеріалів, що розповідали б нам про історію й сучасність наших поселень. На щастя останнім часом, завдяки ентузіазму краєзнавців та лідерів громад, зростає кількість популярних матеріалів про наш край.
На початку цього року Чорнобаївський сільський голова Ігор Дудар виступив з ініціативою публікації видання про історію та сучасність села Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області. Його ідею підтримала й Чорнобаївська сільська рада.
За створення першої окремої книги про велике приміське село взялися відомий херсонський історик Антон Костенко та мешканка Чорнобаївки, активіст проектів Української Вікіпедії, Ольга Нестеренко. Їхню працю підтримали також Херсонська централізована бібліотечна система та Вікіпедія, яка стала майданчиком для безкоштовного розповсюдження електронної версії книги. І ось книга "Чорнобаївка: вчора, сьогодні, завтра" доступна і в друкованому варіанті і online (за посиланням: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Чорнобаївка._Вчора,_сьогодні,_завтра.pdf).
Тож лишається тільки привітати авторів та всіх причетних з успіхом і побажати нашій Херсонщині десятки й сотні таких публікацій.
книга Чорнобаївка історія Херсонщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии