• Головна
  • Реформування органів рибоохорони на Херсонщині розпочато, – Держрибагентство
14:00, 17 жовтня 2017 р.

Реформування органів рибоохорони на Херсонщині розпочато, – Держрибагентство

Реформування органів рибоохорони на Херсонщині розпочато, – Держрибагентство, фото-1

Держрибагентство розпочинає процес реформування органу рибоохорони на Херсонщині. Так, 26.09.2017 Апеляційний суд міста Києва виніс рішення, яким конкурс до Херсонського рибоохоронного патруля розблоковано.

Протягом 10 днів після оголошення результатів конкурсу кандидати мали право оскаржити його результати відповідно до Порядку проведення конкурсу. Станом на 17.10.2017 інформації щодо оскарження рішення конкурсної комісії до Держрибагенсттва не надходило. Відповідно до законодавства, розпочинається процедура призначення переможця, обраного за результатами конкурсу – Педченка Р.А. Майбутній керівник сприятиме процесу оновлення інспекторського складу рибоохоронного патруля шляхом проведення відкритих конкурсів відповідно до чинного законодавства України.

Станом на жовтень 2017 року реформа органів рибоохорони реалізована у більшості регіонів України, запущено 22 з 27 управлінь рибоохоронного патруля, триває передача нового матеріально-технічного оснащення. Реформу було розпочато відповідно до Концепціїреформуваннярибного господарства, ініційованої у вересні 2015 р.

Рибоохоронний патруль – це новіпринципи роботи та персонал, сучасна техніка, паливо,заробітнаплата. Середня зарплата патрульного в регіонах становить від 10 тис грн, до реформи було 1,2 тис грн.

Нагадаємо, під час запуску рибоохоронного патруля у Херсонській області Держрибагентство зіткнулося з шаленим спротивом «старої системи», яка не бажала змін в рибній галузі і всіма можливими методами гальмувала реформу, спрямовану на подолання корупції. Співробітники Херсонрибоохорони, не бажаючи створення нового рибоохоронного патруля, заблокували в судах завершення конкурсного відбору і призначення нового керівництва.

#рибохорона #реформа #Херсонщина #держрибагенство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...