• Головна
  • Перший IT DAY в Херсоні завершено! Що далі?
Новини компаній
18:00, 11 жовтня 2017 р.

Перший IT DAY в Херсоні завершено! Що далі?

Новини компаній
Перший IT DAY в Херсоні завершено! Що далі?, фото-1

7 жовтня 2017 року в Херсоні пройшов перший IT DAY! Протягом дня захід відвідало близько 1000 чоловік, які цікавляться IT, або є IT -спеціалістами.

На потоці «Я - IT-спеціаліст» були присутні 312 чоловік, а на потоці «Я цікавлюсь IT» - 406.

В заході взяли участь 12 спікерів, представники 2 IT Академій, 6 IT -компаній, 2 будинків роботів, компанії по навчанню англійській мові, «УкрСиббанк» та автосалону «Автопланета».

Також були по 10 представників із 4 шкіл, 38 чоловік із Херсонського політехнічного коледжу, 52 представника партнерських компаній, 140 чоловік - представники влади, запрошені гості, медіа, організатори, супроводжуючі особи та діти.

В подальших планах організаторів не тільки проводити IT DAY і далі, а й прикласти як можна більше зусиль для перетворення Херсонщини на територію, дружню до IT.

В найближчих планах - залучення до команди IT-фахівців, представників IT-компаній, навчальних закладів, однодумців із складу державних органів влади, органів місцевого самоврядування, фіскальних, силових та бізнес-структур, ЗМІ тощо для вироблення спільної позиції у наступних напрямках:

По-перше. Вирішення питання щодо створення умов для розвитку ІТ-галузі в регіоні (для того, щоб IT- компанії відкривали в нашому регіоні власні представництва, а ІТ-фахівці залишалися та приїздили до Херсону з інших областей України).

По-друге. Вирішення питання щодо залучення інтелектуального потенціалу представників галузі до вирішення актуальних для регіону проблем. IT повинна бути інтегрована в усі галузі життєдіяльності: промисловість, медицину, фінанси, сферу послуг, бюрократичні системи (оптимізація інфраструктури взаємодії влади та громади) тощо.

Третє. Запровадження постійно діючої інформаційної кампанії щодо можливостей IT -індустрії, яка є своєрідним інкубатором для розвитку інновацій, а також необхідності створювати умови для розвитку інтелектуальних професій та залучення якомога більшої кількості людей в інноваційні сфери освіти, науки та виробництва.

Тому, хоч перший IT DAY в Херсоні завершено, насправді все тільки починається!

#itday #Херсон #планы
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...