• Головна
  • Держекоінспекція звернулася до суду з позовом
11:50, 11 жовтня 2017 р.

Держекоінспекція звернулася до суду з позовом

Держекоінспекція звернулася до суду з позовом , фото-1

19 вересня 2017 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснили виїзд до міста Скадовськ для здійснення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством «Таврійські свині».

Нагадаємо, що на Херсонщині мали місце випадки масової загибелі свиней від африканської чуми. Африканська чума свиней - висококонтагіозна вірусна хвороба, яка, зазвичай, знищує все поголів'я свиней в регіоні де панує.Враховуючи вкрай негативні наслідки, що можуть наступити для Херсонської області у випадку виявлення вогнища інфекції, Державною екологічною інспекцією України у 2016 році було прийнято рішення щодо включення до плану перевірки на 2017 рік господарств, що займаються розведенням свиней.

У відповідності до законодавства Держекоінспекцією у Херсонській області завчасно повідомлено ТОВ «Таврійські свині» про проведення запланованої перевірки сподіваючись на розуміння суб’єкта господарювання важливості заходів із запобігання правопорушень у сфері дії екологічного законодавства. Але керівники цього підприємства виявилися не готовими до інспектування і нічого кращого не придумали, як зачинити перед державними інспекторам двері. Екологи звернулися до адміністративного суду з позовом щодо припинення керівництвом «Таврійських свиней» дій, які перешкоджають здійсненню державного нагляду (контролю) уповноваженими особами Державної екологічної інспекції у Херсонській області в порядку здійснення

#экология #здоровье #свиньи #чума #суд #позов
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...