• Головна
  • Довідку про несудимість знову може замовити кожен і через iGov
20:00, 9 жовтня 2017 р.

Довідку про несудимість знову може замовити кожен і через iGov

Довідку про несудимість знову може замовити кожен і через iGov, фото-1
Відтепер на порталі державних електронних послуг iGov дистанційне замовлення довідки про відсутність судимості стало доступним по всій Україні. Зручно й оперативно скористатися цим Інтернет-сервісом можна, перейшовши за посиланнямhttps://igov.org.ua/service/1590/generalта виконавши наступні нескладні інструкції (https://igov.org.ua/service/1590/instruction).
Нагадаємо, що довідка про несудимість була першою онлайн-послугою, запровадженою проектом iGov ще 2 роки тому. Щоправда скористатися нею могли лише жителі кількох регіонів, у тому числі Херсонської області.
Якийсь час у зв’язку із внесенням змін до законодавства та проведенням відповідних реформ ця Інтернет-послуга була недоступною на порталі iGov. Але тепер замовити довідку про несудимість в онлайн-режимі можна по всій Україні. Після створення Головного сервісного центру МВС України до його компетенції увійшла і дана електронна послуга. Ми переконані, що вона буде користуватися популярністю незалежно від того, через який сайт ви її замовите. Наша мета перевести всі послуги в онлайн-режим і зібрати їх на одному сайтіhttps://igov.org.ua, щоб громадянин знав, що йому не потрібно шукати одну довідку на одному сайті, а іншу – на іншому. У нас є принцип не створювати «копій» чи «дублікатів» Інтернет-послуг, тому дана послуга працює через перепосилання.
Волонтери iGov переконані, що надання довідки про відсутність судимості незабаром відійде в минуле, адже така процедура є морально застарілою і принижує гідність громадян. Проте, на даний час довідка може знадобитися у різноманітних ситуаціях. Вона необхідна для відкриття візи, працевлаштування за кордоном, отримання виду на проживання, дозволу на носіння зброї, ліцензії на роботу з наркотичними, психотропними речовинами та при оформленні на роботу з вибухонебезпечними речовинами, а також для всиновлення, опікунства, відкриття дитячого будинку сімейного типу. Крім того, довідка може бути затребувана банківськими й кредитними установами, органами соціального забезпечення.
#igov #портал #інтернет #послуги #довідка #несудимість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...