• Головна
  • В мережі оприлюднену першу книгу про Виктора Гошкевича
13:27, 8 жовтня 2017 р.

В мережі оприлюднену першу книгу про Виктора Гошкевича

Книга "Виктор Гошкевич и его мир: семья, окружение, древности", що була презентована на початку літа в Херсоні, відтепер є доступною в online-форматі. Слід відзначити, що праця херсонських істориків Антона Костенко та Анастасії Шевченко видана в межах широкого краєзнавчо-просвітницького проекту Херсонської централізованої бібліотечної системи «В біографії Херсона сяють нові імена». Це перша окрема книга, присвячена життєпису видатного українського громадського діяча, археолога та історика Віктора Івановича Гошкевича (1860–1928 рр.).
Автори поглянули на цю непересічну постать під новим кутом зору. Зазвичай Віктор Гошкевич поставав як фаховий археолог місцевого значення, а його біографія, здавалося б, могла цікавити хіба що вузькі кола істориків археологічної науки. На сторінках книги ми бачимо його образ цілісним і надзвичайно різнобічним. Нащадок відомого священицького роду. Небіж славетного дипломата-сходознавця. Батько дружини військового міністра Російської імперії. Товариш десятків видатних археологів Європи. Науковець, що створив у Херсоні не просто музей, а надпотужний науковий центр. Яскравий публіцист і журналіст, основоположник херсонської періодики. У цих і багатьох інших іпостасях постає перед нами Віктор Гошкевич та його оточення – рідні, науковці, державні діячі, військові, представники церкви.
Оскільки видання було надруковано досить обмеженим накладом, з жовтня цього року його повний текст розміщено на окремому Інтернет-майданчику:https://goshkevich.wordpress.com/
#книга #онлайн #Гошкевич #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...