• Головна
  • Херсонский художній музей запрошує на "День відкритих дверей"
08:33, 6 жовтня 2017 р.

Херсонский художній музей запрошує на "День відкритих дверей"

Херсонский художній музей запрошує на "День відкритих дверей", фото-1

Херсонський художній музей запрошує на "День відкритих дверей", що приурочений до дня народження художника Миколи Реріха та Дня художника України.

8 жовтня для відвідувачів музею будуть відкриті усі діючі виставки музею: «Загадкове мистецтво Японії», «Від Дніпра до Закарпаття», «Барви Української землі», «Айвазовський І.К. та його коло»,«Дари Карліса Добрайса та латвійське мистецтво кінця ХІХ–ХХ ст. із зібрання музею», «Українське та російське мистецтво кінця ХVIII – початку ХХст.».

Ім'я митця Миколи Реріха знає весь світ, а його творчість привертає увагу не тільки цінителей живопису, але й людей, яким близька філософія художника: зі своєю дружиною Оленою він проголосив духовне вчення Агні-йога, або "Жива етика", до якого приєдналися тисячі послідовників з усього світу.

Микола Реріх отримав освіту в Петербурзі і на початку своєї кар'єри опікувався молодими талантами у Товаристві заохочення художників. У 1918р. переїхав до США, а з 1936р. жив в Індії.

Окремої уваги заслуговує його громадьска діяльність: в 1928р. Реріх звернувся до світової спільноти з ініціативою щодо укладення міжнародного пакту про захист культурних цінностей при збройних зіткненнях, який отримав назву Пакту Реріха, що трохи пізніше ліг в основу Гаазької конвенція про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту.

За своє довге життя він написав більше 7000 полотен, які розійшлись по музеях та приватних зібраннях усього світу.

#Херсон #музей #художній #день #відкритих #дверей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...