• Головна
  • На Херсонщині 8 бізнесменів позбулися ліцензій за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім
07:33, 6 жовтня 2017 р.

На Херсонщині 8 бізнесменів позбулися ліцензій за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

На Херсонщині 8 бізнесменів позбулися ліцензій за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім , фото-1

За 9 місяців поточного року фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області позбавили ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами вісім підприємців області. Факти реалізації підакцизних товарів особам, які не досягли 18 років, були встановлені у м.Херсоні, с.м.т. В.Олександрівка, Чаплинському та Скадовському районах. До правопорушників застосовано фінансові санкції у сумі по 6800 гривень кожному.

Протягом січня – вересня 2017 року спеціалісти фіскального відомства провели 204 фактичні перевірки бізнесменів області з питань додержання суб’єктами господарювання правил, встановлених статтею 17 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та задокументували 224 порушення таких вимог.

Як зазначають у фіскальному відомстві, окрім продажу спиртного та тютюну неповнолітнім, найбільш поширеними залишаються випадки реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні ціни та безліцензійна торгівля підакцизними товарами. За результатами проведених перевірок щодо правил обігу підакцизних товарів несумлінні платники сплатять до бюджету 2,8 млн. грн. штрафних санкцій.

#дфс #ліцензіїХерсонщина #алкоголь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...