• Головна
  • Інспекція з благоустрою ліквідувало точку стихійної торговлі
18:18, 4 жовтня 2017 р.

Інспекція з благоустрою ліквідувало точку стихійної торговлі

Інспекція з благоустрою ліквідувало точку стихійної торговлі, фото-1

Спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона здійснено перевірку санітарного стану прибудинкових територій житлових будинків розташованих в районі Житлоселища.

В ході перевірки територій прилеглих до житлових будинків за адресами: вул. Смольна, 132 та 132-а, вул. Арктична, 3 та 7, вул. Камкова, 89, к-2, зафіксовано незадовільний санітарний стан прибудинкових територій, не задовільний стан контейнерних майданчиків, сміттєзвалища, випадкове сміття. За результатами перевірки директорам ТОВ «Україна», ТОВ «Шумен» надано приписи щодо усунення порушень вимог «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні».

У разі невиконання вимог припису порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 152 КУпАП.За торгівлю картоплею без дозвільних документів в невстановленому місці по вул. Фрітаун, складено протокол про адміністративне правопорушення, яке направлено на розгляд адміністративної комісії Херсонської міської ради.

#ринок #картопля #стіхійно #торговля #інспекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...