• Головна
  • Сьогодні відбулися спеціальні об’єктові тренування
18:45, 4 жовтня 2017 р.

Сьогодні відбулися спеціальні об’єктові тренування

Сьогодні відбулися спеціальні об’єктові тренування, фото-1

Сьогодні на «Херсонському електромеханічному заводі» відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту. У їх проведенні взяли участь і співробітники Суворовського райвідділу ГУ ДСНС області. Спершу представники Служби порятунку продемонстрували порядок і правильність дій по користуванню вогнегасником на першій стадії загоряння. А тоді розпочалися тренування, що проходили у два етапи.

Спершу за навчальною ввідною на підприємстві сталася аварія з послідуючим викидом у повітря шкідливих речовин. Весь працюючий персонал про це поінформували за допомогою сирени, об’єктового радіомовлення і гучномовців. Відразу співробітники надягнули на себе засоби індивідуального захисту органів дихання й організовано евакуювалися у захисне приміщення. Тим часом медична служба оглянула службові приміщення і надала першу медичну допомогу робітникам, які не встигли покинути уражену територію.

На другому етапі було відпрацьовано питання управління формуваннями, що діють на час надзвичайної ситуації, і приведено їх до дій за призначенням. Для того, щоб у місці перебування евакуйованих вистачало кисню для дихання та світла, запустили систему вентиляції та дизельну електростанцію. Таким чином за час проведення об’єктових тренувань рятувальники з керівництвом заводу перевірили справність систем життєзабезпечення під час надзвичайної ситуації і готовність до дій співробітників по збереженню своїх життів і здоров’я. Тренування відбулися без суттєвих зауважень.

#мнс #дснс #Херсон #тренування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...