• Головна
  • «Прем’єр» не витримав перевірки екологів
11:17, 4 жовтня 2017 р.

«Прем’єр» не витримав перевірки екологів

«Прем’єр» не витримав перевірки екологів, фото-1

У вересні поточного року Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами товариством з обмеженою відповідальністю «Прем’єр».

За результатами перевірки встановлено, що підприємством не впроваджено первинний облік відходів за встановленою формою 1-ВТ, не складається статистична звітність форми 1-відходи, дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами відсутній.

За виявлені порушення директора ТОВ «Прем’єр» притягнуто до адміністративної відповідальності та надано приписи щодо усунення виявлених недоліків.

У відповідності до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та з урахуванням показників роботи обладнання ТОВ «Прем’єр» державними інспекторами з охорони довкілля Херсонської області будуть розраховані збитки, заподіяні державі внаслідок забруднення атмосферного повітря.

#екологія #прем'єр #інспекція #Херсонщина #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...