• Головна
  • ДФС звинувачує підприємця в махінаціях з податками
07:21, 4 жовтня 2017 р.

ДФС звинувачує підприємця в махінаціях з податками

ДФС звинувачує підприємця в махінаціях з податками, фото-1

За зовнішньоекономічним контрактом суб’єкт господарювання придбав фотогальванічні модулі у вигляді панелей через посередника, який замовляв товар у виробника - нерезидента за ціною 144,33 євро та 141,5 євро за штуку. А от реалізовували придбаний товар на митній території України чомусь по 114,75 євро та 112,5 євро за штуку!

Згідно з п. 190.1 ст. 190 Податкового кодексу України базою оподаткування при ввезенні товарів на митну територію України є договірна (контрактна) вартість, але не менша митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до Митного кодексу України, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті, за винятком ПДВ, який включається до ціни товарів/послуг згідно із законом.

Після співставлення реєстраційних даних замовника товару та його виробника стало відомо, що їх об’єднує один спільний засновник - одна юридична особа. Тобто, імпортер та виробник - нерезидент є пов’язаними між собою особами (ч.4 ст.15 Угоди про застосування статті VII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року).

З метою зменшення бази оподаткування митними платежами, які сплачуються до бюджету під час розмитнення товару суб’єкт зовнішньоекономічних відносин занизив митну вартість товарів, ввезених на митну територію України на суму майже 5,4 млн. гривень.І як результат, за порушення вимог ст. 52 Митного кодексу України платнику податків доведеться сплатити до бюджету 0,3 млн. грн. імпортного збору та 1,1 млн. грн. податку на додану вартість.

#податки #мито #порушення #дфс #фіскали
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...