Землі забруднено на 290 000 гривень

Землі забруднено на 290 000 гривень, фото-1
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведено розрахунки збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення та засмічення земель комунальної власності Чаплинської об’єднаної територіальної громади на суму 32 049,34 грн. та 256 934,80 гр6н. відповідно.
Нагадаємо,що на підставі листа Управління Служби безпеки України в Херсонській області в рамках кримінального провадження державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснено виїзд на місцевість та встановлено, що за огорожею земельної ділянки по вулиці Квакуші, 19 в селі Морозівка що в Чаплинському районі відкрита земельна ділянка без твердого покриття площею 333,5 м2 засмічена та забруднена тваринним гноєм.На зазначеній земельній ділянці спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Херсонській області відібрано проби ґрунту.
Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів вміст нітратів, сульфатів та фосфору у відібраних зразках перевищують фонову концентрацію.Державною екологічною інспекцією у Херсонській області матеріали розрахунків збитків направлено до Управління Служби безпеки України в Херсонській області для долучення до матеріалів кримінальної справи.
Державна екологічна інспекція у Херсонській області
забруднення екологія бруд сміття відходи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии