• Головна
  • Фіскальна служба Херсонщини консультує з питань зупинення реєстрації податкових накладних
08:20, 2 жовтня 2017 р.

Фіскальна служба Херсонщини консультує з питань зупинення реєстрації податкових накладних

З метою надання практичної допомоги платникам податків щодо проблемних та актуальних питань запровадження електронної системи управління ризиками під час адміністрування ПДВ Головне управління ДФС в Херсонській області щотижднево проводить тематичні тренінги - зустрічі з платниками податку на додану вартість. Вже проведено 9 таких зустрічей, у яких взяли участь майже 50 представників суб‘єктів господарювання нашої області.

Під час заходів провідні фахівці фіскального відомства надавали детальні коментарі щодо алгоритму дій платника ПДВ у разі зупинки реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування, аналізували причини блокування реєстрації податкових накладних та інформували про порядок подання пояснень і документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій, особливості заповнення Таблиці для різних категорій платників, тощо.

Нагадуємо: тренінги - зустрічі з платниками податків проводяться щопонеділка та щосереди за адресою: м. Херсон, пр-т. Ушакова, 75, 1-й поверх, прес-центр, початок об 11 годині. Детальна інформація – на офіційному порталі територіальних органів ДФС в області (http://kherson.sfs.gov.ua) або за телефоном (0552) 42-76- 47.

#фіскали #тренінг #бізнес #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...