Херсонський художній музей провів безкоштовну екскурсію

Херсонський художній музей провів безкоштовну екскурсію , фото-1

27 вересня — до Міжнародного дня туризму, у рамках регіональної акції "Херсонщина туристична — шлях до вражень", в музеї була проведена екскурсія для всіх бажаю чих. Студенти, творча молодь, херсонці та гості міста ознайомились з діючими виставками безкоштовно.

Відвідувачів чекала розповідь про створення Херсонського художнього музею та появу його колекції. Цінителі мистецтва дізнались більше про історію живописних полотен майстрів XIX та XX ст., таких як М.Пимоненко, В.Орловський, К. Костанді, В.Полєнов, С.Васильківський, І.Айвазовський. Особливу увагу екскурсантів було привернуто до картин на релігійну тематику, що були створені художником XVIII ст. Михайлом Шибановим для іконостасу Свято-Катерининського собору.

Херсонський художній музей провів безкоштовну екскурсію , фото-2

На виставці «Загадкове мистецтво Японії» гості музею ознайомились з мистецтвом японської гравюри у жанрі якуся-е, роботами художників школи Утагава з колекції Національного художнього музею України (м.Київ), та декоративно-ужитковим мистецтвом Японії з колекції Херсонського художнього музею, яке представлено провідними керамічними школами та майстрами.

художній музей Херсон безкоштовна екскурсія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии