Пройшла нарада о проблемах з вивезенням відходів

Пройшла нарада о проблемах з вивезенням відходів, фото-1

За ініціативи керівника Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона міської ради Лисенка В.В. відбулася нарада за участі посадових осіб Корабельної районної ради, представників органів самоорганізації населення (квартальних) та перевізника.

Темою наради стали актуальні проблеми по контролю та організації системної роботи з вивезення побутових та негабаритних відходів від будинків приватного сектору. Враховуючи те, що жителі приватних будинків сильно відрізняються один від одного за рівнем матеріального достатку і світогляду.

Звідси і абсолютно різне ставлення до вирішення побутових питань, зокрема, до утилізації відходів. За підсумками цієї наради прийнято спільні рішення про необхідність посилення роботи з укладення договорів на вивіз побутових відходів зі споживачами приватних домоволодінь Корабельного району, безпосередньо працівниками перевізника, розроблення ним прозорої калькуляції та окремих договорів на вивіз негабаритних відходів (будівельного сміття, гілля, тощо).

Визначення представниками органів самоорганізації населення (квартальними) сумісно з посадовими особами Корабельної у м. Херсоні ради та перевізником місця для складування жителями приватного сектору негабаритних відходів, визначення способу та часу для їх колективного та утилізації.

Крім того, забезпечення всебічної взаємодії між працівниками Інспекції, Корабельної ради, органами самоорганізації населення, перевізників та сприяння у вирішенні цих питань. Наступна робоча нарада запланована на 06.10.2017 для забезпечення контролю з поставлених завдань, моніторингу ситуації по динаміці укладення договорів на вивіз відходів, результатів взаємодії та проведення сумісної роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

інспекція благоустрій відходи сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі