Рятувальники провели нараду з питань безпеки у навчальних закладах

Рятувальники провели нараду з питань безпеки у навчальних закладах, фото-1

26 вересня на базі Херсонської спеціалізованої школи №30 відбулася міська нарада з питань контролю за організацією роботи з пожежної безпеки у навчальних закладах обласного центру.

Тільки-но розпочався новий навчальний рік і керівники дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних училищ отримали установку на влаштування безпечних умов для навчання дітей. У роботі наради також взяв участь заступник начальника Головного управління ДСНС у Херсонській області Володимир Бєляєв, який у своєму виступі наголосив на основних вимогах правил пожежної і техногенної безпеки у навчальних закладах. Це і забезпечення внутрішнього та зовнішнього водопостачання, облаштування евакуаційних виходів, придбання первинних засобів пожежогасіння і їх обслуговування тощо. Ясна річ, складніше з тими заходами, що потребують значних матеріальних витрат, таких як встановлення автоматизованої пожежної сигналізації. Однак, з кожним роком херсонські навчальні заклади стараються виконувати вказані у приписах від ДСНС зауваження.

Рятувальники провели нараду з питань безпеки у навчальних закладах, фото-2

Крім того, управління освіти Херсонської міської ради, так і навчальні заклади обласного центру приділяють багато уваги організації профілактичної роботи як серед учасників навчального процесу, так і серед обслуговуючого персоналу. Як зауважила Тетяна Кошелюк, провідний спеціаліст управління освіти, торік в Херсоні тричі проводилися Тижні безпеки життєдіяльності, окремо Дні цивільного захисту. І все це робиться для того, щоб убезпечити дітей від різних небезпек. А ще їх постійно навчають правильній поведінці у нестандартних ситуаціях. Адже від цього напряму залежить їх здоров’я, а то й життя.

Шановні дорослі! Від імені всіх учасників наради з питань пожежної безпеки просимо вас і вдома наголошувати дітям на необхідності дотримуватися елементарних правил пожбезпеки і будьте для них в цьому прикладом.

ГУ ДСНС України у Херсонській області
нарада безпека навчальні заклади область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии