На курсах роботехніки у Херсоні дітей безкоштовно вчать тримати кіберпростір під контролем

На курсах роботехніки у Херсоні дітей безкоштовно вчать тримати кіберпростір під контролем, фото-1

В Херсоні талановиті діти можуть безкоштовно відвідувати курси робототехніки в «Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради. В Центрі 2 рази на тиждень працює 2 групи, в яких навчають юних роботехників молодших (з 1 по 4) та середніх (починаючи з 5) класів. Гурток було відновлено завдяки ініціативі начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації – Євгена Криницького.

Організатор IT DAY Катерина Шелдагаєва домовились із директором Центру Оленою Рудикою про представлення гуртка «роботехніка» на IT DAY .

Директор MAIN ACADEMY у Херсоні Дмитро Кожевніков запропонував стати партнером Центру, щоб брати участь у вихованні нового покоління талановитих IT-шників.

Хочемо зазначити, що гурток з роботехніки є дуже корисним та розвиваючим, адже тут діти бачать «у дії» фізичні закони, основи інженерії та програмування, а математичні формули застосовують для оживлення власноруч зібраних моделей.

Завдяки робототехніці діти на практиці знайомляться з кресленням, 3D-моделюванням, конструюванням, осягають трьохмірне сприйняття простору і багато іншого. Заняття робототехнікою допомагають розвивати логічне і системне мислення, творчі здібності. За статистикою юні роботехніки не мають проблем із навчанням та з легкістю вступають в будь-який технічний ВНЗ. Але навіть, якщо дитина не стає в подальшому інженером, розуміння як працює автоматичний пристрій та досвід конструювання обов'язково стануть у нагоді. Тобто роботехніка - це гарна інвестиція в майбутнє!

Крім того, захоплення юних програмувальників роботехнікою має певний стратегічний антропологічний аспект! Вчені прогнозують, що через 50 років обчислювальна потужність комп'ютерів перевершить можливості людського мозку. І тому навик розуміння «людино-машинного інтерфейсу» є певною запорукою здатності контролювати машини. А володіння мистецтвом ефективної взаємодії та комунікації між «людиною», «машиною» та «роботом» допоможе нам уникнути страшних сценаріїв «повстання термінаторів».

itday курси робототехніка Херсон діти молодь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии