Херсонці на податках заощадили майже 3 мільйона гривень

Херсонці на податках заощадили майже 3 мільйона гривень, фото-1

Протягом восьми місяців 2017 року 1913 херсонців, скориставшись правом на податкову знижку, задекларували до повернення 2,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). Станом на 1 вересня 2017 року 1730 декларантам області за наслідками перерахунків вже повернуто з бюджету 2,7 млн. грн. податкової знижки (93,1 % від визначеної суми).

Варто зазначити, що найбільше мешканці Херсонщини звертались до органів ДФС області для отримання податкової знижки за навчання - 1501 декларація, 46 декларацій – у зв’язку з сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 319 декларацій – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 10 декларацій – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 6 декларацій – вартість майна, переданого платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям.

Зауважимо, що у бажаючих оформити податкову знижку за минулий 2016 рік ще є час. Для цього необхідно до 31 грудня 2017 року подати декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем реєстрації. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати в Центрах обслуговування платників ДФС області.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
херсонці податки фіскали Херсонщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии