У День міста фіскали виявили готівкові та підакцизні порушення

У День міста фіскали виявили готівкові та підакцизні порушення, фото-1

Українське законодавство безапеляційно вимагає дотримуватися його норм завжди і всім – і в свята, і в будні, і пересічним громадянам, і бізнесменам. Виключень немає. Важливим напрямком роботи фіскальної служби є контроль за дотриманням вимог законодавства щодо готівкових розрахунків та обігу підакцизних товарів.

«Наші «вимоги» до бізнесу прості – прозора робота, наявність дозвільних документів для задоволення попиту херсонців під час святкування Дня міста! А ми, як завжди, будемо поруч!» – зазначив начальник фіскального відомства області Ігор Клим.

Тож працівники Головного управління ДФС у Херсонській області пильнували, щоб суб’єкти господарювання не порушували права споживачів, не приховували реальні суми доходів. Аби у День міста придбання товарів у місцях масового відпочинку не стало для херсонців неприємним сюрпризом як для гаманця, так і для здоров’я.

Цього разу фіскали перевіряли дотримання вимог законодавства щодо готівкових розрахунків та обігу підакцизних товарів бізнесменами, які розмістили торгівельні намети на площі біля ККЗ «Ювілейний» та у парку Слави.

Під час таких перевірок порушення виявили у чотирьох підприємців. Спільним для цих бізнесменів було не проведення через касові апарати розрахункових операцій з продажу алкогольних напоїв (пива). Касової техніки вони попросту не мали. Також підприємливі торговці не мали відповідних дозвільних документів. Зокрема, ліцензій, які надають право реалізувати алкогольні напої, та статусу підприємства громадського харчування, який дозволяє продаж алкогольних напоїв (пива) на розлив для споживання на місці.

Скільки бізнесменам вартуватимуть встановлені фіскалами порушення стане відомо після розгляду складених актів перевірки. Штрафні санкції за деякі з цих порушень складають ні мало ні багато 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
день міста фіскали порушення готівка Херсон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии