ДФС застерігає від недобросовісних роботодавців

Влітку працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області викрили схему незаконного оформлення працівників на підприємства та ухиляння від сплати єдиного соціального внеску й інших обов'язкових платежів. Матеріали внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 212-1 КК України.

У бізнесі аутстафінг – це використання праці фахівців, які не входять до штату підприємства. Іншими словами, це «оренда персоналу», за умови сплати податків згідно чинного законодавства України. Але, ті договори, які потрапили в поле зору податківців, за часту являли собою схему ухилення від сплати податків та не відповідали нормам діючого законодавства.

При укладанні таких договорів громадяни залишаються повністю соціально незахищеними. Адже працевлаштування на таких умовах не надає працівнику права на отримання соціальних гарантій. Зокрема, він не має права на відпустку, лікарняні виплати, допомогу по безробіттю, а період роботи не зараховується до стажу і не дає право на отримання пенсії тощо. Тобто, трудовий нелегал залишається сам на сам зі своїми проблемами.

Крім того, треба врахувати, що за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів передбачена кримінальна відповідальність.

Шановні громадяни, не потрапте на гачок недобросовісних роботодавців, не погоджуйтесь на пропозиції швидкого та значного заробітку. Такі ділки, використовуючи вас, мають на меті лише власне збагачення.

Пам’ятайте, що від неофіційного працевлаштування втрачають як держава, так і громадяни. Тож давайте спільно дбати про власне благополуччя та України в цілому!

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
дфс податки роботодавці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии