Волонтер порівняв херсонські дороги з тими, що у зоні проведення АТО

Херсонський волонтер Ігор Осауленко обурений станом доріг. Запевняє, навіть у Мар’їнці та Красногорівці, де точилися запеклі бої, дороги у кращому стані, аніж у Херсоні:

"Цей пост не про волонтерство, а про тих п... (слово придумайте самі), які керують нашим містом. Нещодавно писав пост про Красногорівську школу. Так, там проблем дуже багато, але чому в Марьїнці та Красногорівці, де точилися запеклі бої, та й зараз неспокійно, дороги набагато кращі, аніж у Херсоні. Це фото лише однієї вулиці - ген. Алмазова (Безроднього), кожного дня діточки крокують по ній у ліцей та дві школи. Так, інколи порушуючи правила дорожнього руху, але водії вимушені дивитися і на ями, і на школярів. До чого це може привести? І таких вулиць у нас дуже багато. Біля закладів навіть зебру не малювали, бо через провали нема де...Так може наші дві місцеві гілки влади просто замінити військово-цивільною адміністрацією, та не витрачати бюджетні кошти на дармоїдів???", - задається питанням волонтер.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать