Херсонка: "Сьогодні була моя найстрашніша поїздка у маршрутці"

Херсонка: "Сьогодні була моя найстрашніша поїздка у маршрутці", фото-1

Херсонка Владислава Яценко розповіла про ситуацію, що трапилася із нею у громадському транспорті:

"Сьогодні була моя найстрашніша поїздка в херсонській маршрутці... Та й в маршрутці як такій. Той самий випадок, коли пройшло вже декілька годин з самого інциденту, але тебе все ще колотить.

Близько 20:00 я сіла на Першому Таврійському на 14 машрут. Вже коли заходила в транспорт помітила трохи неадекватну поведінку водія, він якось дивно розмовляв і розмахував руками у всі боки. Зважившись все ж їхати (і так довго довелося чекати транспорт), зайняла сидіння і одягнула навушники.

Водій почав їхати дуже швидко і агресивно, не оминаючи ями і не вповільнюючись на поворотах. Іноді він і ігнорував зупинки й людей, які стояли на них.

Коли ми проїхали Автовокзал, подумки сказала, що з мене вистачить і вирішила вийти на наступній зупинці (Залізнодорожній). Я вже було почала вставати зі свого місця і підходити до дверей, як тут водій виїхав на коло... Цей момент довів мене до істерики. Він не збавив швидкість, він не дивився на транспорт, який їхав з інших сторін... В якийсь момент просто здалося, що маршрутка зараз перевернеться, і це абсолютно не перебільшення. Наскільки її перекосило вбік...

На Залізнодорожній я вискочила з транспорту просто зі свистом, поспіхом подивилася на номер, тремтячим голосом повідомила про все по телефону поліції і замовила собі таксі.

3 гривні проїзд... 5 гривень проїзд... Мені такі пригоди не потрібні і безкоштовно! За що їм платити більше?! Особливо гостру реакцію викликають такі події, коли, до того ж, йде мова про підвищення тарифу... Ха!

Своє життя і здоров'я дорожче. Краще вже пересуватися на своїх двох, ніж потрапляти в такі ситуації, коли просто подумки починаєш прокручувати фразу "хоч би ми доїхали до наступної зупинки".

Вибачайте за таку кількість букв, але цей вечір став для мене відкриттям.. Абсолютно негативним і жахливим, на жаль.

Реєстраційний номер транспорту: ВТ 1119 АА. Маршрут №14. КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс", завтра ще хочу звернутися напряму в КП. Такі справи", - розповідає дівчина.

Херсон маршрутка транспорт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии