Херсонська чиновниця про українізацію Криму

Директор Департаменту інформаційної політики Ольга Савенко розповіла про те, що у Києві взяла участь у нараді щодо інформаційної безпеки Херсонщини та інформаційного простору Криму. Зокрема, повідомляє Ольга Миколаївна, неодноразово піднімалось питання аналогового мовлення, відновлення та розвитку україномовного простору для жителів Херсонської області та окупованих територій.

"Думаю, що однозначного відключення не відбудеться. Мова про такі області, як наша, а саме ті, що межують з анклавами чи агресором. Тобто частоти, які мають загрозу бути зайнятими після відключення українського аналового мовлення, мають ще якийсь час працювати в аналоговому режимі. Такої думки дотримаються не всі, але переважна більшість фахівців. Тому процес ще не остаточний. Будемо стежити. Наразі існує необхідність зважати на всі ризики. Крім того, на нараді йшла мова про нарощування вежі в Чаплинці. До роботи концерн РРТ має приступити ще до кінця року. Нова висота має покращити можливості для каналів і трансляція буде відбуватися в більшому радіусі дії. Також мова йшла і про цифрове телевізійне мовлення. Попереду на Херсонщині робота Зеонбуду, який має додати ще три передавачі в трьох районах області. Нижньосірогозькому в тому числі. А також ще прорахували частоти для двох Мультиплексів з нової чонгарськоі вежі. І це ще 16 каналів... Тож далі буде", - говорить Ольга Савенко.

Херсонська чиновниця про українізацію Криму, фото-1 Херсонська чиновниця про українізацію Криму, фото-2 Херсонська чиновниця про українізацію Криму, фото-3
Херсон Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии