У Херсоні відбудеться тренінг для внутрішньо переміщених осіб

В рамках проекту "Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади", що виконується ГО “Молодіжна Альтернатива” за підтримки Посольства США у Херсоні оголошено конкурс на участь в тренінгах та реалізацію спільних проектів за участю ВПО, місцевих громад та влади.

Для участі у проекті потрібні:

●молодь з числа ВПО з Херсонської, Дніпровської, Харківської, Вінницької, Запорізької, Львівської;

●місцевих активістів з окреслених областей;

●представників влади з окреслених областей, які цікавляться або професійно дотичні до проблем ВПО. Вік учасників - до 35 років.

В рамках проекту буде проведено дводенні тренінги, де учасники отримають необхідні знання:

·щодо мобілізації ресурсів та створення команди,

·ведення діалогу та вирішення конфліктів всередині громади,

·розроблять план проектів та волонтерських ініціатив соціального спрямування та згуртування між ВПО та молодими активістами,

·навчаться шукати фінансування та реалізовувати проектні ініціативи.

У Херсоні тренінг відбудеться 7 та 8 вересня.

Важливою складовою стане підготовка та реалізація учасниками тренінгів власних проектів та ініціатив, які сприятимуть інтеграції молоді з числа ВПО у нові громади, а також ті, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування. Сфери, в яких можуть бути реалізовані ініціативи - екологічні, освітні, культурні, проекти можуть бути направлені на розвиток просвіти населення з питань подолання стереотипів, медіації, механізмів громадської участі, урбаністичної освіти тощо.

Серед учасників проекту в кожній області буде оголошено конкурс на найкращий реалізований проект. Автори проектів-переможців отримають винагороду. Детальніша інформація про конкурс та критерії відбору буде повідомлена учасникам під час тренінгів.

Для участі у проекті потрібно зареєструватися за https://goo.gl/forms/bhfxcpyjg6X7WVy73 до 5 вересня 2017 року включно.

Участь в проекті безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, покривають витрати на харчування, а також на проїзд в рамках однієї області до місця проведення, але не покривають витрат на проживання.

тренінг ВПО Херсон влада конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии