• Головна
  • Міністерство юстиції частково задовольнило скаргу одного з міст Херсонщини
Документ
11:26, 2 вересня 2017 р.

Міністерство юстиції частково задовольнило скаргу одного з міст Херсонщини

Документ

Скадовський міський голова Олександр Яковлєв звинувачує місцевих підприємців та реєстратора у рейдерстві. Зокрема, за словами міського голови. вони посягнули на частину комунального майна, приватизуючи водовідвідні мережі. Відповідне зверення від імені депутатського корпусу місцевої міської ради у квітні було направлене до Міністерства юстиції, яке надало відповідь 31 серпня, повідомивши, що часткого задовольняє звернення міської ради про скасування державної реєстрації прав та їх обтяжень та забороняє доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно строком на рік нотаріусу. що прийняла незаконні документи для реєстрації.

"Мова йде про відміну реєстрації права власності ПП "Геліус-Скад" (бенефіціарний власник Кульчиковський С.М.) на частину мережі водовідведення (каналізаційний колектор та інші складові частини мережі водовідведення) розташовані в місцевості Цукури, далі від Цукури до міста, та в м. Скадовськ по вул. Святоюрівська (від вул. Горького до вул. Шмідта). На жаль, сама насосна станція, поки що залишається у власності ПП "Геліус-Скад", - повідомляє Олександр Яковлєв. Справа в тому, що використовуючи підробні документи та допомогу приватного нотаріуса, ПП "Геліус-Скад" у квітні 2017 року зареєструвало за собою право власності на частину мереж водовідведення в м. Скадовськ. На такі дії нотаріуса Скадовська міська рада подала скаргу до мінюсту де просила скасувати реєстрацію, та притягнути до відповідальності нотаріуса.

Хочу зауважити, що Кульчиковський С.М., використовуючи вміння свого адвоката Гонтарук М.М., з 2006 року намагається заволодіти вказаними мережами. За цей час судами різних інстанцій було розглянуто декілька справ, які завжди закінчувалися рішеннями на користь Скадовської громади.

Також хочу наголосити, що і надалі, Скадовська міська рада буде активно захищати майно громади", - запевняє Яковлєв.

Міністерство юстиції частково задовольнило скаргу одного з міст Херсонщини, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #Скадовськ #мереж #водовідведення #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...