В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі

В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-1 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-2 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-3 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-4

Недержавне навчально-виховне об’єднання “Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступеня «Хабад» з поглибленим вивченням англійської мови та івриту” давно відоме у місті своїми талановитими учнями. Діти представляють місто на Всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, спортивних заходах.

У цьому році до Дня знань тут підійшли креативно - щоб діти, батьки та гості школи почувалися зручно, усіх розмістили на лавах і стільцях, тож необхідності стояти не було. А програму скоротили - тут тобі ані нудних спікерів, ані виступів депутатів.

Креативна лінійка тривала недовго, проте усі, хто завітав до НВО "Хабад" змогли насолодитися яскравим танцювальним номером вихованки закладу, який також увійде до програми святкування до Дня міста.

Традиційно привітати першокласників прийшов голова громади, головний рабин Херсона Йосеф-Іцхак Вольф та почетний громадянин міста Віталій Бронштейн, які дали настанову вихованцям вчитись добре та прославляти свою общину і Україну. 

В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-5 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-6 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-7 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-8 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-9 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-10 В одній із шкіл Херсона "перший дзвоник" пройшов у театральному форматі, фото-11

Фото з сайту на Фейсбук НВО "Хабад"

Херсон Хабад школа перший дзвоник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии