Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося позачергове засідання районної комісії  з питань захисту прав дитини, фото-1

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 576 30 «Про внесення змін до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад» та з метою запобігання бездоглядності дітей та підлітків, забезпечення захисту їх прав на освіту, 30 серпня проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради.

Оскільки головною вимогою Постанови є покладення на районний колегіально-дорадчий орган прийняття рішення щодо доцільності влаштування/перебування у навчальних закладах інтернатного типу дітей, які мають батьків або одного з них, на прохання керівництва обласної школи-інтернату Херсонської обласної ради ім. Т.Г. Шевченка оперативно вирішити проблему, що виникла напередодні начала нового навчального року, комісія, до складу якої входять депутати районної ради, представники органів освіти, охорони здоров′я, соціальної сфери, ювенальної поліції, громадськості, на чолі з головою районної ради Владиславом Кондратовим терміново була зібрана та розглянула кожну з 38 заяв, що надійшли до обласної школи-інтернату про влаштування дітей, із запрошенням звернувшихся до інтернатного закладу батьків. За підсумком тривалого і ретельного розгляду кожної життєвої ситуації та наданих батьками матеріалів відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 №576, комісією прийняте 9 рішень про доцільність влаштування дитини, 7 про доцільність влаштування терміном на 2017-2018 рік для надання можливості батькам виправити ситуацію щодо матеріального та соціально-побутового стану сім′ї, 7 заявникам відмовлено у зв′язку з відсутністю офіційних документів, які б відповідали вимогам Уряду.

До участі в позачерговому засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини були запрошені та взяли активну участь в обговоренні директор обласної загальноосвітньої школи-інтернату Херсонської обласної ради ім. Т.Г. Шевченка Микола Рудя, заступник директора з навчально-виховної роботи освітнього закладу Тетяна Гайдамака, начальник відділу управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації Ірина Лисенко, завідувач сектором служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Швед.

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної ради у м. Херсоні
Херсон діти захист засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии