• Головна
  • Прокурор області провів особистий прийом громадян в Дарївській виправній колонії
18:33, 30 серпня 2017 р.

Прокурор області провів особистий прийом громадян в Дарївській виправній колонії

Керівництвом прокуратури області постійна увага приділяється стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян у виправних колоніях області, повідомляє прес-служба відомства.

З цією метою, прокурор області Віталій Тригубенко 30 серпня 2017 року здійснив виїзд до ДУ «Дар’ївська виправна колонія №10» Міністерства юстиції України, де провів особистий прийом засуджених. Питання, які порушувались стосувалися достроково звільнення від покарання, порядку та підстав змін умов тримання, перегляду вироку за нововиявленими обставинами.

Також під час обходу та вивчення матеріалів про накладення дисциплінарних стягнень у вигляді поміщення до штрафних приміщень встановлено факт переведення одного із засуджених до штрафного ізолятору строком на 5 діб. Застосовані стягнення не відповідають тяжкості і характеру проступку. За вказівкою прокуратури області в’язня звільнено з штрафного приміщення.

Крім того, прокурор області оглянув комунально-побутові приміщення установи, звернув увагу на умови тримання в’язнів, під час спілкування з’ясував про наявність скарг на працівників виправної колонії щодо насильства і жорстокого поводження, законності та обґрунтованості накладення заходів дисциплінарного впливу, забезпечення їх належним харчуванням, надання своєчасної та адекватної медичної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор #область #Херсонщина #прийом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...