• Головна
  • Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море
Новини компаній
13:48, 28 серпня 2017 р.

Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море

Новини компаній

5 малозабезпечених родин Херсонської області мали можливість безкоштовно відпочити на морі.

Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море, фото-1

Мабуть, немає нічого кращого, ніж час мами і дитини, проведений разом: ігри, море, розваги, навчання, спільні фотосесії. Центр розвитку сім’ї та батьківства за фінансової підтримки громадської організації «Рідна земля» організував відпочинок на морі для малозабезпечених родин Херсонщини.

Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море, фото-2

Протягом 5 днів мами, разом зі своїми дітьми, безкоштовно відпочивали на узбережжі, брали участь у тренінгах з виховання дітей та набували навичок побудови міцних взаємин у родині. Для матусь окремо були організовані цікаві майстер-класи.

Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море, фото-3

Ось що сказала про роботу Людмила Строкатюк, тренер ЦРСБ та спеціаліст по роботі із сім’ями в проекті СЖО "Сім'ї у складних життєвих обставинах":

Мета спільного відпочинку родин, які перебувають у складних життєвих обставинах і мають маленьких дітей – навчити матусь налагоджувати відносини з дітьми, які не мають часу чекати, доки дорослі вирішать свої проблеми. У неформальних умовах у мами будується новий кут погляду на дитину через призму отриманих знань, умінь та навичок. Батьки не завжди розуміють, що складні життєві обставини починаються там, де закінчується віра, надія, любов, де втрачається мир. Тому, в основу роботи команди ГО лягли християнські цінності які, можуть відродити у батьків любов до своїх дітей, а у дітей – довіру до батьків.

Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море, фото-4

Отож, 5 матусь та 13 дітей оздоровилися, здружилися, поглянули на такі само сім’ї й прийняли свою ситуацію, а значить - налаштувалися на подолання тих обставин, у яких вони зараз перебувають. Міцна країна – починається із міцної, цілісної родини. Така філософія Підприємства "Спроможна громада "Рідна земля" .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#батьківство #Херсон #сім’я #центр #ГО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...