Відпочинок як подарунок - херсонські родини зі складних життєвих обставин вирвалися на море

5 малозабезпечених родин Херсонської області мали можливість безкоштовно відпочити на морі.

Мабуть, немає нічого кращого, ніж час мами і дитини, проведений разом: ігри, море, розваги, навчання, спільні фотосесії. Центр розвитку сім’ї та батьківства за фінансової підтримки громадської організації «Рідна земля» організував відпочинок на морі для малозабезпечених родин Херсонщини.

Протягом 5 днів мами, разом зі своїми дітьми, безкоштовно відпочивали на узбережжі, брали участь у тренінгах з виховання дітей та набували навичок побудови міцних взаємин у родині. Для матусь окремо були організовані цікаві майстер-класи.

Ось що сказала про роботу Людмила Строкатюк, тренер ЦРСБ та спеціаліст по роботі із сім’ями в проекті СЖО "Сім'ї у складних життєвих обставинах":

Мета спільного відпочинку родин, які перебувають у складних життєвих обставинах і мають маленьких дітей – навчити матусь налагоджувати відносини з дітьми, які не мають часу чекати, доки дорослі вирішать свої проблеми. У неформальних умовах у мами будується новий кут погляду на дитину через призму отриманих знань, умінь та навичок. Батьки не завжди розуміють, що складні життєві обставини починаються там, де закінчується віра, надія, любов, де втрачається мир. Тому, в основу роботи команди ГО лягли християнські цінності які, можуть відродити у батьків любов до своїх дітей, а у дітей – довіру до батьків.

Отож, 5 матусь та 13 дітей оздоровилися, здружилися, поглянули на такі само сім’ї й прийняли свою ситуацію, а значить - налаштувалися на подолання тих обставин, у яких вони зараз перебувають. Міцна країна – починається із міцної, цілісної родини. Така філософія Підприємства "Спроможна громада "Рідна земля" .

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов