У Херсонській бібліотеці відбулась сьома Вікі-конференція

25-26 серпня у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки відбулась сьома щорічна вікіконференція, яку організувала громадська організація "Вікіпедія: Україна".

Користувачі Інтернету у пошуках нових знань та інформації час від часу користуються електронною енциклопедією "Вікіпедія" і саме у цей день тут зібрались її редактори та дописувачі з України, Росії та Польщі. За два дні конференції пройшло понад 10 сесій, на яких висвітлено сучасний стан та перспективи розвитку проектів фонду "Вікіпедія", зокрема, вільної енциклопедії.

Учасники конференції обмінялись своїми знаннями та отримали новий досвід у наповненні енциклопедії. Зараз кожен користувач у змозі зробити свій вклад у наповнення Вікіпедії, у кожного є можливість вільно створювати інформацію та знання, обмінюватися ними і мати доступ до них. Нажаль, це часто використовується для розміщення недостовірної інформації, проте за доведення такого факту до електронної енциклопедії можна і вносити правки.

Текст і фото: Анна Скоробагатько

12 очень хорошо
Автор
12
(1 оценка)
Изложение
12
(1 оценка)
Актуальность
12
(1 оценка)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов