У Херсонській бібліотеці відбулась сьома Вікі-конференція

25-26 серпня у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки відбулась сьома щорічна вікіконференція, яку організувала громадська організація "Вікіпедія: Україна".

Користувачі Інтернету у пошуках нових знань та інформації час від часу користуються електронною енциклопедією "Вікіпедія" і саме у цей день тут зібрались її редактори та дописувачі з України, Росії та Польщі. За два дні конференції пройшло понад 10 сесій, на яких висвітлено сучасний стан та перспективи розвитку проектів фонду "Вікіпедія", зокрема, вільної енциклопедії.

Учасники конференції обмінялись своїми знаннями та отримали новий досвід у наповненні енциклопедії. Зараз кожен користувач у змозі зробити свій вклад у наповнення Вікіпедії, у кожного є можливість вільно створювати інформацію та знання, обмінюватися ними і мати доступ до них. Нажаль, це часто використовується для розміщення недостовірної інформації, проте за доведення такого факту до електронної енциклопедії можна і вносити правки.

Текст і фото: Анна Скоробагатько

12 очень хорошо
Автор
12
( 1 оценка )
Изложение
12
( 1 оценка )
Актуальность
12
( 1 оценка )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать