• Головна
  • Херсонський Водоканал повідомив про намір підняти тарифи
12:02, 28 серпня 2017 р.

Херсонський Водоканал повідомив про намір підняти тарифи

Міське комунальне підприємство "Водоканал" на своєму офіційному сайті оприлюднило намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік, що застосовуватимуться для споживачів-мешканців багатоквартирних будинків.

Розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) здійснюється за процедурою, що встановлена Постановою НКРЕКП 15.01.2015 №13 “Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)” (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2015 р. за 136/26581), їх формування здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою НКРЕКП 10.03.2016 №303.

Відповідно до вказаного Порядку зазначені тарифи складаються з вартості централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виробника (за тарифами, установленими державним регулятором), а також частки витрат на збут, пов'язаних з обслуговуванням споживачів багатоквартирних будинків, що включають витрати на оплату праці та відрахування, витрати на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів за послуги, витрати на матеріальне забезпечення обчислювальною технікою, канцелярією, бланками та витрат на виготовлення розрахункових документів тощо.

Очікувані зміни тарифів наведені у таблиці.

Херсонський Водоканал повідомив про намір підняти тарифи, фото-1

Частка витрат на збут послуг у тарифі, що встановлений Постановою НКРЕКП від 08.08.2017 № 1003 (на даний час постанова в очікувані публікації), становить разом з ПДВ:

- у тарифі нацентралізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0, 65 грн/м3;

- у тарифі на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,59 грн/м3 .

Частка витрат у плановому розрахунку тарифу на 2018 рік очікувано становитиме разом з ПДВ:

- у тарифі нацентралізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,98 грн/м 3 ;

- у тарифі на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 0,96 грн/м 3 .

Всього очікуване зростання вартості тарифів становитиме 12,44% та обумовлено наступними чинниками:

- зростанням тарифу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;

- зростанням рівня мінімальної заробітної плати та рівня соціальних гарантій, передбачених Галузевою угодою;

- змінами в законодавстві, а саме у звязку з набранням чинності Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Згідно з вимогами статі 8 вказаного закону підприємство зобов'язане щомісяця надавати споживачам рахунки на оплату послуг, тому в структурі тариф у враховані витрати на виготовлення вказаних рахунків.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються по 6 вересня 2017 року включно за адресою: 73000, м. Херсон, пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9, е-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #водоканал #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...