Херсонці звинувачують Водоканал у забрудненні ріки

До депутата Херсонської обласної ради Миколи Ставицького звернулись мешканці Шуменського мікрорайону з проханням розібратись у питанні, хто знищує річку Вірьовчину міськими нечистотами, які вже багато років шаленим потоком забруднюють її русло.

"Виїхавши на місце, я побачив реальний факт викиду величезної маси брудної води в річку з резервної труби очисних споруд, яка повинна залучатись лише в аварійній ситуації, так як основні фільтруючі каскади очисних споруд (зі слів мешканців) знаходяться за комишанським кладовищем. Вже протягом як мінімум чотирьох років вони не працюють, нібито знаходячись на ремонті. Весь цей час нечистоти мільйонами кубів напряму потрапляють в Вірьовчину, яка трохи далі пов'язана річкою Кошевою і Дніпром.

Всю цю інформацію я отримав в зверненні громадян і відразу виїхав на місце. Візуально факт викиду підтвердився. За даним фактом я вже написав депутатське звернення на міського голову В. Миколаєнко. Чекаю на роз'яснення щоби володіти повною картиною. Під носом у всього міста знаходиться ще одна екологічна бомба, і всі про це мовчать", - заявляє депутат.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов