![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
15:30, 24 серпня 2017 р.
У Херсоні продовжується підготовка до Фестивалю Поважних Людей "Золотий Вік"
Підготовка до Фестивалю Поважних Людей "Золотий Вік" триває вже третій тиждень. Всіх відвідувачів очікують виступи самодіяльних та професійних колективів з Каховки, Голої Пристані, Скадовського та Каланчацького районів, Олешківських та Білозерських артистів поважного віку.
![У Херсоні продовжується підготовка до Фестивалю Поважних Л..., фото-1 У Херсоні продовжується підготовка до Фестивалю Поважних Людей "Золотий Вік", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Окрім того, глядачами та учасниками подій Фестивалю стануть мешканці геріатричних пансіонатів та відділень, які вже неодноразово підтримують такі ініціативи.
Організатори фестивалю вдячні яскравим жінкам Одеси з організації "ДІЯ", які не тільки допомагають у підготовці Фестивалю, а й вирішили приїхати до Херсона в якості учасників.
"Дякуємо всім, хто підтримує нашу команду як особистою участю, так і ресурсами! Хочемо звернутись до Херсонців, які можуть допомогти в організації харчування гостей з районів, які приїдуть до нас зранку і пригостити їх чаєм зі смаколиками було би дуже доречно! Сподіваємось, що херсонська гостинна громада щиро та радо зустріне людей, які бажають приєднатись до яскравої та незабутньої події", - пише у соцмережах Наталя Шатілова-Погасій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...