![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
20:20, 23 серпня 2017 р.
Новий театральний сезон у Херсоні розпочався з кавуна
Вважається, що кавунами херсонців не здивувати, а от і ні!
Сьогодні у рамках відкриття 82-го (187-го) театрального сезону херсонців пригощали соковитим кавуном та кавуновим коктейлем з імбирем. Мабуть, якщо додати крапельку фантазії, можна ціле меню безалкогольних коктейлів зробити саме на основі цієї солодкої ягоди.
Свято "Херсон-каун" зібрало гостей міста та херсонців, які прийшли насолодитися запальними виступами юних акторів та розпочати сезон разом із колективом театру, який повернувся з канікул.
Тож, самими святкуваннями і кавуновими коктейлями свято не завершується і вже о 21.00 на грін-зоні (сквер Потьомкіна) херсонці мають нагоду безкоштовно подивитися моновиставу «Лицар храму» з молодим талановитим актором Валерієм Гайфуллінимза п’єсою сучасного драматурга Тетяни Іващенко, режисер вистави – Сергій Павлюк.
Завтра, 24 серпня о 19:00 – театр запрошує вас на святкову оркестрову програму «Зі святом, Україно», диригент – Артем Філенко.
А о 20:00 – пропонуємо вашій увазі моновиставу «Кицька на спогад про темінь» за п’єсою відомого українського драматурга Неди Неждани, яку презентує вам талановита актриса театру Світлана Журавльова, режисер вистави – Сергій Павлюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...