Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Сьогодні до Дня Прапора України на території подвір’я обласного центру народної творчості розвернулась «Херсонська толока», яка супроводжувалась етно-культурною програмою за участю аматорів сцени та виставкою майстрів народного мистецтва.
Гості заходу з задоволенням навчались гончарству, карвінгу на кавунах та плетіння дідухів.
Окрім цього майстри демонстрували свої витвори вирізані з дерева, вишиті, сплетені та уквітчані. Колориту і настрою додавали вокальні колективи області, які співали українських пісень.
За давньою традицією толока завершилась пригощанням, а саме кулішем та борщем.
Проект "херсонська толока" матиме продовження і постійно збиратиме херсонців та гостей міста, щоб знайомити ближче з українською культурою і мистецтвом.