![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
13:54, 22 серпня 2017 р.
Херсонська обласна влада "піклується" про здоров'я громадян
![Херсонська обласна влада "піклується" про здоров'я громадян, фото-1 Херсонська обласна влада "піклується" про здоров'я громадян, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про надання матеріальної допомоги важкохворим з областного бюджету написала у соцмережах Марія Вуйцик-Левковська. Вона вражена такою "турботою" про громадян.
"Я вкрай вражена наданням матеріальної допомоги із обл.бюджету. Пацієнтка 1985 року нар. 17 років хворіє, не працездатна, інвалід 2 групи. ДЗ: Хр.післятравматичний арахноенцефалит, лібобічна пір.недостатнісь... Епісиндром. В день вона повинна випити 3 таблети депакину, який коштує 500-600 грв.(1 уп), на місяць треба майже три упаковки. Кожного разу з епіприступами ШД забирає в лікарню, треба проходити курс лікування, я думаю, що Ви орінтуєтеся скільки треба грошей. Ось звернулася пацієнтка з проханням надати мат.допомогу, бо мат.стан вкрай тяжкий - їй виділяють 300 грв. Я зателефонувала пані Князєвій щоб дізнатися чи є представники ОЗ членами комісії, відповіла, що є. Скажіть , будь ласка, чи можна так принижувати пацієнтів, хіба це допустимо?", - пише Марія.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...