• Головна
  • Громадськість має контролювати санітарну вирубку зелених насаджень у Херсоні
18:07, 21 серпня 2017 р.

Громадськість має контролювати санітарну вирубку зелених насаджень у Херсоні

З відповідною рекомендацією листом до Херсонського міського голови звернувся Департамент екології та природних ресурсів ОДА.

У тексі листа міститься рекомендація, що у зв’язку з відсутністю належного догляду за деревами у Херсоні знаходиться багато зелених насаджень, що потребують санітарного спилювання. Але положення, яке регулюватиме питання дозволу на вирубку та санітарну обрізку дерев й досі не розроблено і не прийнято на сесії міської ради.

«Міська рада хоче відмінити мораторій на санітарну вирубку і обрізку дерев, але через відсутність положення це може призвести до несанкціонованого знищення природних ресурсів на території міста Херсон. Також після затвердження положення громадськість має приєднатись до контролю за санітарною вирубкою зелених насаджень», - розповів директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько.

«Звертаємо увагу, рішенням сесії Херсонської міської ради від 28 квітня 2016 року № 203 «Про тимчасову заборону на здійснення видалення дерев на території міста» зобов’язано Департамент житлово-комунального господарства міської ради розробити та подати на розгляд міської ради проект рішення про затвердження положення, яке регулюватиме питання дозволу на вирубку та санітарну обрізку дерев з обов’язковим залученням громадськості до перевірки обґрунтованості таких дозволів, а також контролю за подальшим використанням сировини», - повідомляється у листі від Департаменту до голови міської ради Володимира Миколаєнка.

Також згідно Правилами, що затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури та ЖКХ України від 10.04.2006 № 105, міська рада мала б вже визначити балансоутримувачів об’єктів благоустрою зеленого господарства державної та комунальної власності, провести інвентаризацію земельних насаджень і виконувати заходи щодо утримання зелених насаджень у належному впорядкованому стані визначених.

Автор: Лисенко Ірина, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мораторій #положення #вирубка #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...